Dla kogo ten blog?

Nasz blog jest odpowiedzią na pytania naszych klientów, oraz tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania związane z wykorzystaniem środków chemicznych – tak dostępnych w naszym sklepie jak i tych, które być może się w nim znajdą w przyszłości.

Za każdym razem, kiedy pojawia się pytanie o preparat rozwiązujący określony problem, notujemy to i zachowujemy na przyszłość. Teraz, nasze zapiski, wnioski i osobliwe odkrycia, publikujemy na naszym blogu, który jest poradnikiem dla tych, którzy chcą używać chemii gospodarczej i przemysłowej w sposób świadomy i skuteczny.

Ilekroć wydajesz pieniądze na aerozol, klej, olej czy inny środek chemiczny, masz nadzieję, że rozwiąże on twój problem. Często tak się jednak nie dzieje. Czy z powodu jakości zakupionego produktu? Co poszło nie tak ?

Nasz blog to odpowiedź na proste pytania oraz złożone problemy. Staramy się spojrzeć na użycie chemikaliów od strony konsumenta oraz z perspektywy „naukowej” (oczywiście bez przesady – to nie jest miejsce na akademickie dyskusje).

Jeśli umiemy pomóc czy wyjaśnić określony problem – na pewno to zrobimy.

Ważnym elementem tego blogu jest współpraca z naszymi klientami. Ilekroć kupujesz u nas jakiś produkt – podziel się uwagami na temat jego walorów, skuteczności i wartości użytkowej. Nie tylko jeśli masz negatywne uwagi.

Największą wartość w katalogu produktów, mają dla nas opisy i opinie o produktach. To co przekazuje producent na etykiecie czy kartach technicznych to mniej niż połowa prawdy o produkcie.  Jako ucziwi sprzedawcy, chcemy pokazać ją w całości.

Nie sprzedamy niczego, do czego nie mamy przekonania.

Możecie nam w tym pomóc, przekazując swoje opinie i spostrzeżenia. My na pewno nie zignorujemy niczego co do nas prześlecie.

Zapraszamy do dzielenia się uwagami!

O autorze: Marek Wagner

Autor jest twórcą sklepu z chemią techniczną Cheminet.pl. Interesuje się chemią przemysłową i warsztatową od 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy miał okazję przeprowadzić osobiście długą serię testów skuteczności produktów firmy Kema. Od tego czasu, poświęcił setki godzin na testowanie i opisywanie różnego typu środków chemicznych badając ich skuteczność, szukając dla nich nowych zastosowań i dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Dodaj komentarz